Nasze dziewczyny lepsze od reprezentacji

Na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej kobiet reprezentacja Polski zakończyła rywalizację w grupie zwycięstwem z Argentyną 38 : 20. Wcześniejsze porażki z Czeszkami, Norweżkami i Węgierkami spowodowały jednak odpadnięcie z fazy pucharowej turnieju i grę o miejsca 17-20. Nie pomogła nawet sensacyjna wygrana ze Szwedkami na inaugurację turnieju. Zdecydowanie lepiej wypadły w rozgrywkach grupowych nasze szkolne piłkarki ręczne, które w hali „Globus” rozpoczęły dzisiaj swoje zmagania w Licealiadzie.

rozgrzewka obrona

rozgrzewka 2

Drużyna prowadzona przez p. Roberta Rachwała w swoim pierwszym spotkaniu pokonała reprezentację XXIII LO 8 : 6 choć do przerwy, to nasze dziewczyny przegrywały 2 : 4.

mecz z XXIII LO

W swoim drugim spotkaniu nasze reprezentantki uległy drużynie z II LO 9 : 13, ale pomimo tego awansowały do kolejnej fazy rozgrywek.

mecz z II LO mecz z II LO 2

Skład naszej reprezentacji: Oliwia Strojek, Marta Taramas, Julia Pioś, Oliwia Romańczuk, Weronika Wlaszczyk, Dominika Rawska, Ewelina Plak, Klaudia Gajos, Natalia Duda, Wiktoria Wartacz i Magdalena Gawrońska.

nasza drużyna

Gratulacje dla całej ekipy !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge