Dzień pełen wrażeń

Dzisiejszy dzień obfitował w wiele interesujących wydarzeń. Przed południem w naszej sali gimnastycznej odbył się szkolny finał akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” z wieloma różnymi atrakcjami. Było coś dla oka i ucha. Chętnie bym o tym napisał, ale całe wydarzenie przesiedziałem w „pingpongowni” przygotowując się do przedstawienia „Na straganie”, w którym grałem rolę selera. Miałem do wygłoszenia bardzo rozbudowaną kwestię ;) Kto był ten wie :D Jutro popytam p. Ewę Jóźwiak, p. Dorotę Szczerbę, p. Małgorzatę Sobczuk i inne osoby odpowiedzialne za przygotowanie szkolnego finału akcji, to może dowiem się czegoś więcej na temat jego przebiegu. Może dostanę jakieś fotki… Ja dysponuję tylko zdjęciami z przygotowań do przedstawienia, które zrobiłem zanim założyłem swój strój :)

Groch z Cebulą Kapusta i Seler Kucharz, Kalarepa i Marchew zespół aktorski

Późnym popołudniem zmieniłem swoje odzienie na garnitur. Okazją była Gala Młodych Ambasadorów Lublina, która odbyła się w „Chatce Żaka”. Jak wiecie jednym z Ambasadorów została nasza uczennica, Edyta Bielak. Towarzyszyłem jej w uroczystości wręczenia tego zaszczytnego tytułu. W uroczystości uczestniczyło wielu znamienitych gości. Wszystko mam ponotowane i dokładnie opiszę po powrocie do domu lub jutro. Fotki też dodam. Teraz piszę ze smartfona, bo dzisiejszy, obfity w wydarzenia dzień trwa nadal. Pełnię obecnie obowiązki sędziego meczu II ligi tenisa stołowego kobiet pomiędzy TBV Sygnał Lublin a Lewartem Lubartów i czekam na kolejny pojedynek. Jak się skończy i wrócę do domu o chrześcijańskiej porze, to dopiszę coś jeszcze.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge