ALL – STAR GAME

Korzystając z mody na szachy, która w ostatnich dwóch latach opanowała naszą szkołę, p. Jarosław Mucha wymyślił i zorganizował bardzo ciekawe przedsięwzięcie. Namówił trójkę nauczycieli na rozegranie meczu szachowego z reprezentantami naszej szkoły. Sam oczywiście także zakasał rękawy i stawił czoło jednemu z nich.

Jarek vs Pleszkun

Pan Jarek Mucha vs Michał Pleszkun

Mecze odbyły się wczoraj po lekcjach. Grono nauczycielskie, oprócz p. Jarka, reprezentowali ponadto: p. Agnieszka Krukowska Niedzielska, p. Janusz Stasiak oraz p. Marcin Jonik. Losowanie par przebiegło pod osobistym nadzorem głównego organizatora :) i dzięki temu spełniło się jedno z marzeń Emilki Gospodarek czyli mecz szachowy z Zastępcą Dyrektora p. Januszem Stasiakiem. „Ślepy los” skojarzył ponadto p. Agnieszkę Wojtkiem Trojnarą, którego w trybie awaryjnym zastąpił Bartek Baran oraz p. Marcina Dominikiem Pisarzewskim. Mecz zakończył się podziałem punktów 2 : 2. Nie będę pisał kto z kim wygrał. Spróbujcie sami to odgadnąć dokładnie oglądając poniższe fotografie :D :P :)

Agnieszka vs Baran Emilka vs Stasiak Marcin vs Pisarzewski Dominik vs Jonik Janusz vs EmilkaPleszkun vs Mucha

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge