Bezpieczeństwo podczas zimy

Bezpieczna-zima

Tradycyjnie o tej porze roku do szkoły docierają pisma z Kuratorium Oświaty oraz z Wydziału Oświaty i Wychowania UM z prośbą o przypomnienie uczniom niebezpieczeństw czyhających podczas zimy oraz zasad bezpieczeństwa w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. Obowiązek ten spoczywa na wychowawcach klas oraz nauczycielach wychowania fizycznego. Z pewnością na ostatnich lekcjach przed przerwą świąteczną usłyszeliście lub usłyszycie stosowne informacje, które w waszym dobrze pojętym interesie powinny być przez was zapamiętane i przestrzegane.

Dodatkowym dla was informatorem o bezpieczeństwie podczas zabaw na śniegu i lodzie jest nasz blog. Na początku zimy zawsze informowałem tą drogą jak się ubrać, gdzie można się ślizgać, zjeżdżać na sankach czy nartach. Nie będę powtarzał co roku tych samych informacji i instrukcji. Internet ma tę zaletę, że wystarczy zamieścić stosowny link i można przenieść się na odpowiednią stronę. Zachęcam zatem do kliknięcia w poniższe linki i przeczytanie tego co kiedyś napisałem. Z pewnością wam nie zaszkodzi.

https://blogiceo.nq.pl/superstar22/2016/01/13/bezpieczenstwo-uczniow-w-okresie-zimy/

https://blogiceo.nq.pl/superstar22/2016/01/14/bezpieczenstwo-uczniow-w-okresie-zimy-cz-2/

https://blogiceo.nq.pl/superstar22/2016/02/14/bezpieczenstwo-uczniow-podczas-zimy-czesc-3-idziemy-na-narty/

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge