Sposób na bezsenność 2

Jedni, jak p. Albert Czerniak, preferują poranną aktywność ruchową. Kilka razy pisałem o prowadzonych przez niego porannych zajęciach na siłowni. Inni, jak p. Robert Podlecki czy p. Marcin Jonik wolą solidną porcję wysiłku fizycznego na krótko przed snem :) To właśnie do takich jak oni skierowana jest sobotnia oferta w postaci „Trzeciej – Nocnej Dychy do Maratonu”. Mam nadzieję, że obydwaj zdążyli się zapisać i wystartują w sobotnim biegu.

trasa nocnej dychy 2018

Jak można zobaczyć na powyższej mapce, trasa sobotniego biegu będzie przebiegała po nowej trasie. Pierwszy raz organizatorzy lubelskiego cyklu wytyczyli trasę na terenach Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Start i metę wyznaczono przy budynku głównym LPN-T przy ul. Dobrzańskiego 3. Strzał startera nastąpi o godzinie 22,30. Do udziału w biegu zgłosiło się około 1600 uczestników. Mam nadzieję, jestem wręcz przekonany, że wśród tłumu biegaczy uda mi się odnaleźć znajome nazwiska i twarze spod znaku ZS 1  :) inne niż wspomniana we wstępie dwójka naszych nauczycieli. W poniedziałek możecie oczekiwać krótkiego podsumowania i jak zwykle kilku zdjęć.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge