Chłopaki, wracamy na parkiet !!!

Studniówka i ferie zimowe 2018, to już odległa historia. Szkolna rzeczywistość na dobre wróciła. Czas zatem na kontynuację Licealiady. Jako pierwsi na parkiet wracają siatkarze, którzy jak pamiętacie zakwalifikowali się do III fazy rywalizacji.

okrzyk

Przeciwnikami podopiecznych p. Ewy Jóźwiak, która wraca po perypetiach zdrowotnych do pracy ze swoimi siatkarzami, są reprezentacje I i II LO. Rywalizacja odbędzie się w dniu jutrzejszym (21 II) w hali sportowej Centrum Sportowo – Rekreacyjnego MOSiR przy ul. Łabędziej na lubelskich Bronowicach. O godzinie 10,30 rozpocznie się spotkanie z drużyną I LO, która broni srebrnego medalu zdobytego w ubiegłym roku szkolnym. Na godzinę 11,30 zaplanowano rozpoczęcie meczu naszych chłopaków z … brązowymi medalistami ubiegłorocznej Licealiady, II LO. Faworytami w tych spotkaniach nie będziemy, ale piękno sportu polega na tym, że zdarzają się niespodzianki. Trzymajmy kciuki za naszych siatkarzy, którzy w tym roku dokonali już i tak wielkiej rzeczy awansując do tej fazy rywalizacji. W roku ubiegłym podopieczni p. Ewy zakończyli współzawodnictwo zajmując w gronie 22 sklasyfikowanych drużyn, miejsce w przedziale 12 – 17. Czekamy na więcej licząc, że na parkiecie CSR MOSiR chłopaki poradzą sobie równie skutecznie jak w In Between :) !!!

Szymon AdamiakKuba Brzozowski

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge