Suplement do wpisu z 22 lutego

W ubiegły czwartek pisałem o piłce nożnej w wydaniu kobiecym, o osiągnięciach naszych absolwentek i ich planach na najbliższe tygodnie. W tych planach zabrakło wydarzenia, które odbyło się w miniona sobotę w Łęcznej.

GKS Górnik Łęczna

Piłkarki Górnika Łęczna podejmowały w ćwierćfinale Pucharu Polski zespół AZS Wrocław. Drużyna z Łęcznej rozgromiła swoje rywalki 6 : 0 i pewnie awansowała do półfinału rozgrywek. W sobotnim meczu, w składzie Górnika zagrały obydwie nasze absolwentki. Miały one swój udział w tak okazałym zwycięstwie. Dżesika Jaszek zdobyła dwie bramki, Agata Guściora jedną !!! Pozostałe trzy gole były autorstwa Eweliny Kamczyk. Półfinałowym przeciwnikiem Łęcznianek będzie AZS PWSZ Wałbrzych. Zdecydowanym faworytem tej potyczki będzie drużyna naszych absolwentek, tym bardziej, że mecz także odbędzie się na boisku w Łęcznej. Drużuna Górnika Łęczna, po odpadnięciu  Medyka Konin wydaje się być głównym faworytem w całych rozgrywkach. O przebiegu rywalizacji będę oczywiście informował.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge