Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

Dzisiaj w hali „Globus” nasza szkolna reprezentacja piłki ręcznej dziewcząt rozgrywała mecze w ramach Licealiady. Przeciwniczkami podopiecznych p. Roberta Rachwała były reprezentacje Zespołu Szkół nr 5, V LO oraz II LO. W swoim pierwszym spotkaniu, przeciwko „Elsnerowi” nasze dziewczęta wysoko przegrały 7 : 16. W kolejnym meczu, z V LO, udało się zachować dyspozycję strzelecką i nieco poprawić grę w obronie. Ostatecznie mecz zakończył się naszą przegraną 7 : 11. Do spotkania z drużyną III LO nasza reprezentacja przystąpiła bardzo zmotywowana do tego aby swoje statystyki jeszcze troszeczkę poprawić. Udało się to w odniesieniu do ilości straconych bramek. Szkoda, że za tą lepszą grą w defensywie nie poszła większa skuteczność w ataku. Mecz z III LO zakończył się rzadkim jak na piłkę ręczna wynikiem 2 : 5.

Podobno jakiś uczeń z naszej szkoły pykał fotki podczas zawodów. Dostał mojego maila, ale do tej pory nic na moją skrzynkę nie dotarło. Jak coś otrzymam, to wrzucę kilka zdjęć. W końcu za pomocą bluetooth otrzymałem kilka zdjęć. Oto one.

piłka ręcznaPiłka ręczna 2 Piłka ręczna 3

Skład naszej reprezentacji: Julia Pioś (I BL), Olga Romańczuk (II BL), Weronika Wlaszczyk (II BL), Ewelina Plak (I ET), Klaudia Gajos (I CT), Magdalena Gawrońska (I CT), Natalia Banaszek (III CT), Natalia Duda (I BT), Daria Miziołek (I BL), Patrycja Umińska (II BL) oraz Marta Taramas (III CT).

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge