Wojewódzka Licealiada chłopaków

W Chełmie trwają finały Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców z udziałem naszej reprezentacji prowadzonej przez p. Roberta Podleckiego. Do Chełma nie pojechaliśmy w roli faworytów.

W busie

W drodze do Chełma

Zapoznanie z salą

Zapoznanie z parkietem :)

Nasza drużyna jest mocno przetrzebiona przez kontuzje i można powiedzieć, że gramy w mocno rezerwowym składzie. Opiekun naszej drużyny realnie oceniał nasze szanse na miejsce V/VI a każde miejsce wyżej uznałby za sukces.

Oficjalne rozpoczęcie

Oficjalne rozpoczęcie turnieju

W wyniku losowania trafiliśmy do grupy ze szkołami z Radzynia Podlaskiego oraz Tomaszowa Lubelskiego.

Tabela turniejowa

Tabela turniejowa

W pierwszym spotkaniu Radzyń pokonał Tomaszów Lubelski 3 : 1. Nasi swój udział rozpoczęli od spotkania z drużyną tomaszowską. Mecz zakończył się minimalną porażką naszych chłopaków 1 : 2. Tomaszowianie szybko wyszli na prowadzenie. Później gra była wyrównana i gola na 1 : 1 zdobył Wojtek Górniak. Końcówka należała jednak do przeciwników, którzy zdobyli zwycięską bramkę.

W drugim spotkaniu naszym przeciwnikiem była ekipa z Radzynia Podlaskiego, która całkowicie zdominowała wydarzenia na boisku. Do przerwy na tablicy widniał wynik 0 : 4. Po zmianie stron obraz gry nieco się zmienił. Pan Robert wycofał bramkarza, żeby wzmocnić atak dodatkowym zawodnikiem. Taka sytuacja czasem pomaga, a czasem się mści. W tym konkretnym przypadku rywale zdobyli kolejne 4 bramki, nasi odpowiedzieli dwiema. Ostatecznie mecz zakończył się naszą porażką 2 : 8 :( Dla naszej drużyny bramki zdobyli: Kuba Bancerz i Bartek Barwiak.

Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na miejscu V. W finale zmierzą się ekipy z Radzynia Podlaskiego i Biłgoraja, a o III miejsce Tomaszów Lubelski z Puławami. Dużo większe nadzieje wiążemy z udziałem dziewcząt, które swoje finały rozegrają w najbliższą środę. Sytuację trochę komplikuje kontuzja naszej rozgrywającej Kasi Goś, która we wczorajszym sparingu klubowym doznała bolesnej kontuzji kolana i niestety musi zapomnieć o udziale w turnieju finałowym.

Kolano Kasi

Trudno będzie ją zastąpić. Wierzę, że p. Robert coś jednak wymyśli. Trzymajcie kciuki i oczekujcie na dobre wieści z Chełma.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge