Tymczasem w szkole …

Po powrocie z Chełma wszedłem na chwilę do szkoły po wasze odpowiedzi na konkursowe pytania, żeby je sprawdzić i ogłosić wyniki. Zanim doszedłem do naszego pokoju, to usłyszałem odgłosy dochodzące z sali gimnastycznej. Okazało się, że na dzisiejszych zajęciach pozalekcyjnych p. Ewa Jóźwiak kontynuuje rozgrywki „O złoto Podwala. Trafiłem właśnie na rozgrzewkę dwóch przygotowujących się drużyn oraz na jeszcze jedną drużynę, która grzecznie czekała na swoją kolej :) .

I FT

I FT

Black Power

Black Power

I BL

I BL, ta co grzecznie czekała :P

Ostatkiem energii w aparacie i smartfonie wykonałem kilka fotek A

Black Power rusza do boju

B

Jeszcze okrzyk zagrzewający do walki i…

C

można przywitać się z przeciwnikami

Początek meczu

Losowanie wygrała I FT i to ona rozpoczęła mecz

Po całym dniu w Chełmie i przed wieczornymi przygotowaniami do świąt nie mogłem zostać dłużej i o wyniku tego meczu jak i o pozostałych dowiedziałem się od p. Ewy. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Black Power 2 : 0. W kolejnym spotkaniu zmierzyły się ekipy Black Power i I BL. Kolejne zwycięstwo 2 : 0 na swoim koncie zanotowała drużyna Black Power. Przy takich rozstrzygnięciach chce się grać :D :D :D

D

W ostatnim dzisiejszym spotkaniu zagrały drużyny I BL oraz I FT. Niestety nie posiadam żadnych zdjęć z tej potyczki, gdyż główna organizatorka turnieju pełniła funkcję sędziego głównego i nie mogła jednocześnie być fotoreporterem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem klasy I FT 2 : 0. Na dzisiejsze mecze nie stawiła się klasa I AL. Nie wiem jaką decyzję podejmie w związku z tym p. Ewa. Dowiemy się o tym dopiero po przerwie świątecznej. Wtedy także rozegrane zostaną kolejne spotkania w ramach turnieju. Czytajcie dokładnie ogłoszenia na gazetce przy pokoju nauczycieli wychowania fizycznego, tam znajdziecie harmonogram spotkań. Tymczasem wypoczywajcie i zbierajcie siły na radosne świętowanie ;)

PS Fotorelacja z Chełma i rozstrzygnięcie konkursu „Polacy w sportach zimowych” najwcześniej jutro. Zaglądajcie tutaj czasami.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge