Final Four

Na sztucznych boiskach przy Arenie odbywają się finały piłkarskich rozgrywek dziewcząt z udziałem naszej reprezentacji.

ekipa

Nasza drużyna 

W swoim pierwszym meczu podopieczne p. Roberta Podleckiego przegrały 0:2 z Zespołem Szkół nr 5. Ta porażka oznacza, że zagramy o III miejsce. Naszym przeciwnikiem będzie przegrana drużyna z drugiego półfinału, w którym mierzą się ze sobą drużyny V LO i Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego (ALMS). W tym momencie 1:0 prowadzą zawodniczki ALMS. O przebiegu rywalizacji będę informował na bieżąco. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry V LO, po rzucie wolnym strzeliło bramkę na 1 : 1. Dodatkowo ALMS stracił kluczową zawodniczkę, która nieatakowana przez nikogo potknęła się o piłkę, doznała kontuzji i musiała opuścić boisko. Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu. W karnych skuteczniejsze okazały się zawodniczki V LO i to drużyna z ul. Lipowej zagra w wielkim finale z ZS nr 5. My o brązowe medale zagramy z ALMS.

Mamy brąz!!! W „małym finale” dziewczyny rozgromiły 6:0 ALMS :) Bramki zdobyły: Wiktoria Dymowska – 4, Edyta Bielak i Ewelina Ciechańska. 

Gratulacje dla całej drużyny i trenera, który obchodzi imieniny ;)   !!! Fajny prezent zrobiłyście mu dziewczyny :D

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge