Trening z Ewelinką

Dzisiaj dalszy ciąg nadrabiania ubiegłotygodniowych zaległości spowodowanych złośliwością rzeczy martwych. W „Tłusty czwartek”, który był także Światowym Dniem Zdrowia, odbył się masowy trening siłowy prowadzony w sali gimnastycznej przez naszą absolwentkę Ewelinę Kozłowską. Na co dzień Ewelinka jest instruktorką fitness w klubie ICON, który większości z was jest znany z wycieczek przedmiotowych.

Ewelinka

Czwartkowy trening wspólnie z naszą absolwentką prowadziła jej koleżanka z klubu. Zajęcia odbywały się podczas planowych lekcji wychowania fizycznego w klasach I DL, I EL, I AT III EL. Wśród ćwiczących były zarówno grupy żeńskie jak i męskie.

Ewelinka 2 Ewelinka 6

Jak widać na powyższych zdjęciach frekwencja była niczego sobie. Troszeczkę gorzej było z synchronizacją i nadążeniem za Ewelinką, która dyktowała solidne tempo :)

Ewelinka 5 Ewelinka 4

Te drobne niedociągnięcia najbardziej widoczne były w grupach męskich i co szczególnie zastanawiające w wykonaniu dziewcząt z klasy artystycznej :D Pragnę jednak uspokoić nasze artystki. Nie martwcie się dziewczyny. Wystarczy systematycznie ćwiczyć i wszystko będzie OK. Ewelinka jest tego najlepszym przykładem. Ona jest właśnie absolwentką jednej z naszych klas o takim profilu. Zatem do roboty !!! Niech taka forma ruchu nie będzie jedynie punktem obchodów Światowego Dnia Zdrowia a codziennością. Jeżeli tego posłuchacie, to zachowacie formę nie tylko taką jak Ewelinka ale nawet sam Mick Jagger ;)

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge