I ET najlepsza w piłce ręcznej

W ubiegłym tygodniu zakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Szkoły w piłce ręcznej. Sygnalizowałem to już na początku tego tygodnia ale z powodu poniedziałkowej awarii sieci i mojego wtorkowego wyjazdu podsumowaniem rozgrywek zajmuję się dopiero teraz.

Jak zapewne pamiętacie do rozgrywek zgłosiło się 6 reprezentacji klasowych, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Po rozegraniu wszystkich spotkań grupowych w finale o miano najlepszej klasowej drużyny piłki ręcznej spotkały się ze sobą reprezentacje I ET I FT.

I ET

I ET: Kacper Woronka, Karol Kaproń, Dominik Pioś, Ewelina Plak, Ernest Gryczan, Jakub Chmiel, Jakub Kot

I FT

I FT: do ustalenia :)

1 2 3 4

5

6

7

Mecz zakończył się wygraną I ET 9 : 6 (6:3) i to ta klasa wywalczyła puchar ufundowany przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły, który kapitanowi drużyny wręczył organizator rozgrywek p. Robert Rachwał.

Puchar

Wręczenie pucharu

Optymistyczny jest fakt, że w finale spotkali się uczniowie klas pierwszych. Jest nadzieja, że dzięki temu po wakacjach będzie miał kto uzupełnić skład naszej szkolnej reprezentacji, który po odejściu klas maturalnych nieco się uszczuplił. Zwycięzcom gratulujemy, pokonanym życzymy udanego rewanżu za rok.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge