Brązowe medale Gabrysia i Pawła

Medal

Występujący w barwach KS Budowlani Lublin nasi uczniowie:

Gabryś 1

Gabriel Brożek (I AL)

Foto: https://www.facebook.com/GarbielB

Paweł 1

 Paweł Siedlecki (I FT)

Foto: https://www.facebook.com/profile.php?id=100003397833885

wywalczyli brązowe medale Mistrzostw Polski Juniorów U18 w rugby 7. Finałowy turniej odbywał się w Krakowie. Drużyna trenera Jacka Zalejarza w swoim pierwszym meczu uległa gospodarzom Juvenii Kraków 7 : 45. W drugim spotkaniu grupowym Lublinianie pokonali 38 : 7 Huzara Bolesławiec i tym samym awansowali do półfinału turnieju. W meczu półfinałowym nie sprostali Orkanowi Sochaczew ulegając rugbistom z Mazowsza 5 : 35. W meczu o brązowy medal rywalem drużyny naszych uczniów była Legia Warszawa. Mecz zakończył się wygraną 12 : 5 i zawodnicy Budowlanych powtórzyli ubiegłoroczne osiągnięcie. Gratulacje dla naszych uczniów.

Drużyna seniorów KS Budowlani w meczu Ekstraligi minimalnie 13 : 15 przegrała na własnym boisku z Pogonią Siedlce. W drużynie gospodarzy wystąpiło aż czterech naszych byłych uczniów: Piotr Skałecki, Rafał Szrejber, Oskar Rudziński oraz Maciej Grabowski. 6 punktów dla Budowlanych zdobył pierwszy z nich. Powyższe informacje pozyskałem od p. Piotra Chodunia, który  na stadionie przy ul. Krasińskiego pełnił rolę komentatora.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge