Dżesika zmieniła klub

Logo Ekstraligi

W rozpoczynającym się lada dzień sezonie Ekstarligi kobiet ze szczególną uwagą będziemy obserwować poczynania aż trzech drużyn, w których składach znajdziemy nasze absolwentki. Oprócz broniącej mistrzowskiego tytułu drużyny GKS Górnik Łęczna oraz AZS PSW Biała Podlaska łaskawym okiem możemy spoglądać na drużynę wicemistrza, Czarnych Sosnowiec. Właśnie w Czarnych swoją karierę postanowiła kontynuować Dżesika Jaszek. Po zdobyciu tytułu mistrzowskiego oraz Pucharu Polski z drużyną z Łęcznej Dżesika wraca w swoje rodzinne strony.

Dżesika w Czarnych 1

Foto: http://www.czarnisosnowiec.eu/aktualnosci/transfery-dzesika-jaszek-w-czarnych-sosnowiec.html

Życzymy powodzenia, ale jak dojdzie do spotkań z drużynami z Lubelszczyzny, to… ;) Pierwsza okazja nadarza się już na początku nowego sezonu. W sobotę drużyna AZS PSW Biała Podlaska, w której występuje Kinga Niedbała wyjeżdża na Śląsk na spotkanie z Czarnymi Sosnowiec. Łatwo nie będzie. O wyniku postaram się poinformować.

Na inaugurację ligową GKS Górnik Łęczna, w którym nadal grać będzie Agata Guściora musimy poczekać nieco dłużej. Z uwagi na nakładające się terminy inauguracji krajowych rozgrywek z turniejem kwalifikacyjnym do UEFA Women’s Champins Leaugue (7 – 13 VIII w Glasgow), drużyna z Łęcznej przystąpi do obrony tytułu na krajowych boiskach dopiero od trzeciej kolejki. Dwa pierwsze spotkania zostały przełożone. Trzymajcie kciuki za drużynę Agaty. W przypadku awansu może dojść do spotkania Górnika z PSG. Na takie spotkanie do Łęcznej, w którym naprzeciwko siebie staną koleżanki ze szkoły, wybierze się chyba całe Podwale :)

Agata na ścianceKasia PSG

Dziewczyny z plakatem

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge