Nowa dyscyplina ;)

Natłok obowiązków oraz problemy sprzętowe spowodowały, że dopiero w niedzielny wieczór mam możliwość uzupełnienia piątkowego wpisu ;)

Nasza szkoła jak wiecie należy do wąskiego grona najbardziej nowatorskich placówek oświatowych w Lublinie, województwie oraz w kraju. Świadczą o tym liczne certyfikaty, nagrody czy dyplomy, które możecie podziwiać na ścianach szkolnych korytarzy czy na stronie internetowej. Wychowanie fizyczne jest istotnym przedmiotem, w trakcie którego wprowadzamy wiele innowacji. Otrzymaliśmy za to stosowne wyróżnienie w drugiej edycji programu „WF z klasą”. O szczegółach możecie przeczytać klikając w zakładkę w postaci czerwonej żarówki w żółtym kole z napisem „Innowacyjny WF”. O taką :D

80316-innowacyjnywf_wf_0

Tytuł zobowiązuje. Dlatego przedstawiam kolejną innowację. Tym razem z lekkim przymrużeniem oka ;)

Dnia 7 września w naszej sali gimnastycznej odbyły się wyjątkowe zawody. Punktualnie o godzinie 10,00 zjawiło się wielu aktywnych uczestników spośród uczniów oraz liczni przedstawiciele absolwentów. Wszyscy w pośpiechu zajmowali przygotowane dla nich miejsca przy specjalnie przygotowanych stolikach lub ławeczkach gimnastycznych i rozpoczęła się ostra rywalizacja. Poczynaniom uczestników tej niecodziennej rywalizacji przyglądała się liczna widownia, która pełniła jednocześnie rolę jury.

1

Jurorzy ruszają między stoły do oceny oferty uczestników

4

Tam gdzie trzeba się było schylać ruch był nieco mniejszy :P

Wyrazem największego uznania dla uczestników współzawodnictwa było … dogadanie się z jednym z jurorów. Najlepsi szybko opuszczali salę gimnastyczną z zadowolonymi minami oraz efektami swojej operatywności upchanymi po kieszeniach lub plecakach. Zobaczcie jak wyglądała piątkowa rywalizacja.

2

Ocena jurorów kończyła się w tradycyjny sposób lub za pomocą blika :)

3

Kasia nie tylko ładnie tańczyła czy dobrze grała w tenisa stołowego. W naszej nowej dyscyplinie też należała do zdecydowanych liderów :)

5

Rzut oka na arenę rywalizacji z drona :P

Za rok kolejna edycja tych ciekawych i bardzo pożytecznych zawodów. Już dzisiaj zapraszam w imieniu organizatorek, którymi były panie ze szkolnej biblioteki.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge