Przyjdź na turniej !!!

Jutro o godzinie 9,00 w naszej sali gimnastycznej rozpocznie się Amatorski Turniej Tenisa Stołowego z okazji 100 – lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Nad imprezą, której organizatorem jest Ognisko Miejskie Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „CUKROPOL”honorowy patronat przyjął Pan Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego. Dla uczniów naszej szkoły oraz absolwentów jest to niepowtarzalna okazja do tego, aby uczcić 100 lat naszej niepodległości i jednocześnie nieco się poruszać. Turniej, jak zapewne pamiętacie z poprzedniego wpisu, odbędzie się w trzech kategoriach: juniorów (dla uczniów naszej szkoły), kobiet (uczennice naszej szkoły, absolwentki oraz członkinie KM TKKF „Cukropol”) oraz senior OPEN (dla wszystkich chętnych spośród uczestniczących kobiet, naszych uczniów oraz członków OM TKKF „Cukropol”). Jeszcze raz serdecznie zachęcam do wzięcia udziału. Na najlepszych czekają już przygotowane przez organizatora okazałe trofea. Zobaczcie.

Trofea

Jako gospodarz naszego obiektu i sędzia główny turnieju ufundowałem dodatkowo statuetkę dla najlepszego ucznia Zespołu szkół nr 1 uczestniczącego w turnieju OPEN

statuetka

Dla uczestników jutrzejszego turnieju organizatorzy przygotowali także pamiątkowe medale za udział. Mam nadzieję, że wystarczy dla każdego :)

medale

Nie siedź w domu, przyjdź na turniej !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge