Specjalna oferta

Współpraca z lubelskimi wyższymi uczelniami jest mocną stroną naszej szkoły. Od wielu lat jest ona poszerzana o coraz to nowe elementy. Nas oczywiście najbardziej interesuje współpraca w dziedzinie sportu i rekreacji. Obok stałych form współpracy w postaci udziału naszych uczniów w cyklu turniejów „Z UKS-u do AZS-u” czy „Pucharze Rektora UMCS” organizowane są okazjonalne mecze towarzyskie w różnych grach zespołowych czy w tenisie stołowym. Do tych stałych form współpracy doszła w ostatnim czasie jeszcze jedna. Otrzymaliśmy ofertę dla naszych uczniów dotyczącą możliwości uczestnictwa na specjalnych zasadach w projektach o charakterze sportowo – rekreacyjnym organizowanych przez Klub Uczelniany AZS UMCS.

oferta XV LO oferta dla TEH

W ramach oferty FIT & GYM AZS nasi uczniowie mogą uczestniczyć na atrakcyjnych zasadach w treningach na siłowni, sali do tańca i fitnessu czy sali do sztuk walki. W ramach Legii Paintballowej istnieje także możliwość zorganizowania imprez integracyjnych czy wydarzeń okolicznościowych połączonych z grą w paintball w profesjonalnie przygotowanych  miejscach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. O szczegóły oferty możecie pytać swoich nauczycieli wychowania fizycznego. Możecie także szukać ich na stronie www.azs.umcs.pl lub na koncie KU AZS UMCS na facebooku: www.facebook.com/KUAZSUMCS . Zachęcam !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge