Się polepszyło :) :) :)

Tym czym dla nauczyciela przedmiotów humanistycznych, ścisłych czy językowca jest kreda i tablica dla wuefisty jest piłka, stoper czy rakietka. Bardzo się dzisiaj ucieszyłem, gdy po przyjściu do szkoły zobaczyłem jeszcze nierozpakowane z reklamówek nowiutkie piłki do futsalu, siatkówki i piłki ręcznej :D :D :D . Nie mogłem się opanować. Wysypałem je na podłogę i ułożyłem z nich instalację niczym artysta awangardowy.

piłki 1

To nie wszystkie nowe nabytki. Część już była w użyciu :)

Brakowało zwłaszcza tych do „nogi”. Sami wiecie czym ostatnio musieliście ćwiczyć i grać na boisku czy w sali gimnastycznej. Od dzisiaj zajęcia będą bardziej intensywne i efektywne. Widać to było i słychać na zajęciach pozalekcyjnych z piłki nożnej. Tydzień temu z jedną piłką przyniesioną przez p. Roberta Podleckiego było cicho i statycznie. Dzisiaj sala tętniła życiem, a uczestnicy żwawo uganiali się za piłkami realizując założenia taktyczne swojego trenera. Będą je mogli wkrótce zweryfikować w konfrontacji z rywalami z innych szkół. Już jutro reprezentacja dziewcząt weźmie udział w turnieju „Z UKS-u do AZS-u”, który rozegrany zostanie w hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Głębokiej 31. Początek turnieju o godzinie 8,00. Nasza reprezentacja swój pierwszy mecz rozegra o 9,20 z reprezentacją Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej ze Świdnika. Kolejne mecze zaplanowano nam na 10,20 (Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie), 13,00 (V LO w Lublinie), 14,20 (Zespół Szkół Ekonomicznych w Lublinie). Na godzinę 15,00 i 15,20 zaplanowano mecze półfinałowe. Mecz o III miejsce rozegrany zostanie o godz. 15,40 a finał o 16,00. Naszej drużynie i jej opiekunowi życzę gry do samego końca. Jutro mam na 11,10 i pracuję do 14,45 :) Obiecuję, że na mecz otwarcia przyjadę i wierzę w to, że po lekcjach też jeszcze pojawię się na hali, żeby dopingować nasze dziewczyny i być obecnym przy ceremonii dekoracji najlepszych ekip.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge