Pewny awans chłopaków !!!

Dzisiaj na „Orliku” przy Gimnazjum nr 1 rozgrywane były mecze eliminacyjne w grupach w ramach Licealiady w piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna pod wodzą p. Roberta Podleckiego miała za przeciwników reprezentacje I LO, Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Paderewskiego. Po remisie 2 : 2 z reprezentacją I LO oraz wysokich zwycięstwach nad ZSRz i P 6 : 1 i PLO 9 :0 nasi zawodnicy z I miejsca awansowali do dalszego etapu rywalizacji, który podobnie jak w przypadku dziewcząt, rozegrany zostanie dopiero wiosną przyszłego roku.

Drużyna chłopaków

Przy takiej postawie naszego bramkarza możemy być pewni dalszych sukcesów ;)

Dzisiaj fotorelacji nie będzie, gdyż za dwie godziny mam inaugurację kolejnego sezonu Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego. Jutro też mało prawdopodobne, bo wyjeżdżam do Łodzi na XXVIII Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w tenisie stołowym. No chyba, że rywale szybko odprawią mnie z kwitkiem :) :D ;) Będę miał ze sobą laptopa, możecie sprawdzać.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge