Udane występy naszych absolwentów w reprezentacji

Sporo czasu upłynęło od mojego ostatniego wpisu o występach naszych absolwentów w reprezentacjach Polski. Przed tygodniem miałem już pisać o meczu rugby pomiędzy reprezentacjami Czech i Polski, ale jak przeczytałem o planach żeńskiej reprezentacji piłki nożnej, to postanowiłem zaczekać na rozstrzygnięcie dzisiejszego spotkania rozegranego w Ostródzie.

kadrowicze 2018

 Foto: https://www.facebook.com/BudowlaniLublin/ 

Wystarczy popatrzeć na numery koszulek i wszystko jasne :)

29 września w Pradze odbył się towarzyski mecz rugby pomiędzy reprezentacjami Czech i Polski, w którym całe spotkanie rozegrał nasz były uczeń Maciej Grabowski. Punktów nie zdobył, ale nie takie są jego priorytety na boisku.

stron3-1024x657

Tym razem ani Kasia ani Dżesika nie użyczyły swojego wizerunku do oficjalnego plakatu 

W dniu dzisiejszym na stadionie w Ostródzie zmierzyły się żeńskie reprezentacje piłkarskie Polski i Irlandii. Mecz, w którym od pierwszej do ostatniej minuty polskiej bramki broniła Katarzyna Kiedrzynek, zakończył się wynikiem 4 : 0 dla Polski. Oprócz bramkarki Paris Saint – Germain od 58 minuty grała także inna nasza absolwentka Dżesika Jaszek z Czarnych Sosnowiec. Absencja Agaty Guściory świadczy o tym, że przechodzi ona jeszcze okres rehabilitacji po kontuzji. Mam nadzieję, że już niedługo pojawi się ona w składzie swojego GKS Górnik Łęczna  Trzymam kciuki.

PS Piszę ze smartfona i nie mam podglądu na dużym ekranie. Jak coś nie wygląda jak trzeba, a mam takie obawy, to poprawię po przyjeździe do domu. Nie mogę na przykład usunąć litery „P” pod drugim zdjęciem :(

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge