Dobra passa trwa

logo LLTSA

W meczu V kolejki III Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów moja „JEDYNKA” pokonała drużynę „GEODETA II” 7 : 3 i zachowała prowadzenie w tabeli. Moja gra pozostawiała w tym meczu wiele do życzenia. Wygrałem jedną grę a w dwóch musiałem uznać wyższość moich przeciwników :( To chyba efekt przerwy w treningach spowodowanej długim, świątecznym weekendem. Na szczęście moi koledzy stanęli na wysokości zadania i zapewnili  naszej ekipie kolejne zwycięstwo. Miano niepokonanych utrzymali: Michał Rawski oraz nasza para deblowa Pielak/Rawski :)  

Michał Rawski

Michał w zwycięskim pojedynku z jednym z zawodników Geodety II

Za tydzień, w kolejnym meczu przeciwko „FOO FIGHTERS” wystąpi w naszej drużynie po raz pierwszy w tym sezonie nasza wybitna absolwentka Dominika Rawska. Z tego co się dowiedziałem od Michała, to jeszcze przed świętami rozpoczęli oni wspólne treningi. Mam nadzieję, że nasza dwukrotna indywidualna Mistrzyni Licealiady nie zapomniała przez wakacje jak się gra. Trzymajcie kciuki za jej udany powrót.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge