Zostań wolontariuszem sportowym

Dzisiaj w auli szkolnej odbyło się z inicjatywy p.Ewy Jóźwiak spotkanie z przedstawicielkami Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

1

Miejsce spotkania na krótko przed przybyciem naszych gości

2a

Pani Ewa oczekuje na klasy, a p. Choduń „zasięga języka” odnośnie pracy wolontariuszy podczas meczu rugby Polska vs Holandia, który 17 listopada odbędzie się na „Arenie Lublin”

W spotkaniu z p. Agnieszką Sąsiadek – koordynatorem CWSML oraz p. Joanną Wasąg udział wzięły klasy 2 CL, 2 BT, 2 CT, 2 ET i 2 FT pod opieką swoich nauczycieli wychowania fizycznego: p. Ewy Jóźwiak, p. Beaty Klepki, p. Doroty Szczerby oraz p. Piotra Chodunia.

4 4a 5 3

Ja uczestniczyłem w spotkaniu jako … przedstawiciel lokalnych mediów :) oraz były wychowawca Edyty Bielak, która w dalszym ciągu jest twarzą CWSML.

ulotka-A5 1

W trakcie prezentacji zadań oraz działalności CWSML nasi uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób można się zarejestrować jako wolontariusz, jakie trzeba spełniać warunki i co powinien umieć każdy wolontariusz. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu zamieszczam poniższą ulotkę, która wiele wyjaśni.

ulotka-A5-tyl 1

Po spotkaniu był czas na osobiste rozmowy z naszymi gośćmi. Panie Agnieszka i Joanna bardzo chętnie odpowiadały na wszystkie pytania. Mam nadzieję, że spośród uczestników dzisiejszego spotkania uda się wyselekcjonować aktywnych wolontariuszy, którzy w najbliższej przyszłości godnie zastąpią naszą absolwentkę - Edytę Bielak.

6

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge