Zapowiedzi

Na początku chcę wszystkich uspokoić. Nikt nie wychodzi za mąż ani się nie żeni. Dzisiejsze zapowiedzi dotyczą zbliżających się zawodów sportowych z udziałem naszych reprezentacji :)

Jako pierwsze w przyszłym tygodniu na parkiet hali „Globus: przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 wybiegną nasze piłkarki ręczne. Pan Robert Rachwał, który opiekuje się naszymi szkolnymi drużynami piłki ręcznej powołał do reprezentacji 11 zawodniczek.

reprezentacja PR Dz

Wtorkowy turniej eliminacyjny nasze zawodniczki zaczną meczem z III LO, który rozpocznie się o godzinie 13,00. Następnie o godzinie 13,40 przeciwniczkami naszych dziewcząt będą piłkarki ręczne z XXIII LO. Tych, którzy będą już po lekcjach zachęcam do odwiedzenia hali „Globus” i wspierania dopingiem naszych zawodniczek. Ja będę :)

nasza drużyna

Z ubiegłorocznej reprezentacji zostało w składzie kilka dziewcząt

Dzień po piłkarkach ręcznych do rywalizacji przystąpią nasi siatkarze. W związku z tym, że grupa eliminacyjna jest czterozespołowa, to podopieczni p. Ewy Jóźwiak swoje mecze rozegrają w ciągu dwóch dni. Najpierw 14 listopada o godzinie 14,00 zmierzą się z reprezentacją Zespołu Szkół nr 5, następnie w piątek 16 listopada o godzinie 13,00 ich rywalami będą zawodnicy z Zespołu Szkół Samochodowych, a o 15,00 zakończą rozgrywki meczem przeciwko siatkarzom z VI LO. Na te wszystkie spotkania nie trzeba będzie nigdzie chodzić, gdyż zostaną one rozegrane w naszej sali gimnastycznej. Niech na czas tych spotkań nasz balkon zapełni się kibicami wspierającymi naszych zawodników. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak to uskrzydla.

sparing7

Sądząc po koszulkach, to chyba jakiś mecz towarzyski z ubiegłego roku

Dzisiejszy wpis zamierzałem zakończyć jeszcze jedną zapowiedzią, ale niestety jest ona już nieaktualna :( Myślałem, że wydarzy się to w samo Święto Narodowe. Miałem nawet gotowy tytuł stosownego wpisu „200 000 na 100 – lecie Niepodległej”. Niestety jak usiadłem do pisania to zauważyłem, że liczba odwiedzających bloga przekroczyła już 200 000 :) Ciekawe czy osoba, która była tym dwustutysięcznym odwiedzającym zrobiła zrzut ekranu. Jeżeli tak, to proszę o maila z tym screenem. Zamieszczę go w kolejnym wpisie a jego autor może liczyć na nagrodę. Coś tam stosownego znajdę.

200056.png 1

Stan licznika na godzinę 23:52

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge