Zostań dawcą !!!

DKMOS

W przyszły czwartek, 29 listopada, odbędzie się w naszej szkole pod patronatem Fundacji DKMOS rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych. Akcja w małej sali gimnastycznej rozpocznie się o godzinie 9,00 i potrwa do godziny 13,00. Jest to druga akcja tego typu organizowana przez nasze Szkolne Koło PCK. Pierwsza odbyła się dwa lata temu, a jej efektem było zarejestrowanie kilkunastu osób w tym uczniów oraz nauczycieli.

DKMS5

Koordynatorkami akcji są: p. Ewa Jóźwiak, p. Dorota Szczerba i P. Małgorzata Sobczuk i to u nich szukajcie szczegółowych informacji. Zachęcam do udziału !!!

POMOŻESZ, BO MOŻESZ !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge