Sparing z Vetterem

Drużyna naszych siatkarzy prowadzona przez p. Ewę Jóźwiak, która jak zapewne pamiętacie uzyskała awans do kolejnego etapu Licealiady, szlifuje formę podczas zajęć pozalekcyjnych. Tak się składa, że mam możliwość podglądania :) tych zajęć, bo zaczynają się one w momencie kiedy ja kończę swoje. Podczas dzisiejszych zajęć nasi zawodnicy rozegrali sparing z reprezentacją Zespołu Szkół Ekonomicznych. Zostałem więc chwilę, żeby przyjrzeć się dyspozycji naszych zawodników i zrobić kilka fotek do codziennego wpisu na bloga. Zaraz po zakończeniu ostatnich zajęć lekcyjnych do sali weszli zawodnicy p. Ewy i zaczęli rozkładać siatkę.

1

Pani Ewa doglądała wszystkiego swoim czujnym wzrokiem, a kiedy zachodziła potrzeba, to sama brała się za najbardziej precyzyjne czynności :D  Nie wszyscy jednakowo angażowali się w przygotowania. I znowu ktoś był bardziej zainteresowany obiektywem i tym, żeby korzystnie wyjść na zdjęciu. To chyba jakiś celebryta :) :D :P

23

Po przygotowaniu boiska rozpoczęła się rozgrzewka obydwu drużyn, podczas której jedni i drudzy starali się  przestraszyć rywali :D  

4 5 6 7 8 9

W końcu spotkanie się rozpoczęło. Pierwszą zagrywkę wykonywali rywale, a jej skutek możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Challenge nie był potrzebny :D

9A

Nasi zawodnicy spontanicznie zareagowali na taki pomyślny początek.

10

Pierwszy set przebiegał pod nasze dyktando. Zawodnicy p. Ewy realizowali założenia taktyczne swojej trenerki i zakończyli seta wygraną 25 : 17.

11 12 13 14

Później niestety role się odwróciły i to nasi dzisiejsi goście zaczęli dominować, czego efektem był przegrany drugi set 19 : 25. Trzecia partia była bardzo wyrównana i przez jej większość żadnej z drużyn nie udało się zbudować większej przewagi niż 2 punkty. I tak było do samego końca z tym, że o te 2 punkty więcej zdobyli zawodnicy z „Vettera”.

ZS nr 1 -  Vetter 1 : 2 ( 25:17 , 19:25 , 23:25 )

Nasza drużyna wystąpiła dzisiaj w następującym składzie: Jakub Bieńko, Mateusz Borowiec, Kamil Kasperek, Maciej Mrozek, Kacper Nowosadzki, Piotr Pietrasiński, Bartłomiej Pyc, Piotr Siatecki, Mikołaj Sikora i Piotr Sokołowski.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge