Ciągnie wilka do lasu

Nasza Wybitna Absolwentka AD 2018, Dominika Rawska, niedługo wytrzymała bez tenisa stołowego. Pół roku po zakończeniu nauki na Podwalu ponownie chwyciła za rakietkę i stanęła do stołu broniąc barw mojej drużyny „JEDYNKA” uczestniczącej w rozgrywkach III Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów.

Dominika

Za moimi plecami rozgrzewająca się Dominika :)

Po tak długim okresie bez gry trudno było oczekiwać od Dominiki jakichś fajerwerków. Nasza wielokrotna medalistka Licealiady była w dzisiejszym meczu moją zmienniczką. Rozegrała ona dwa spotkania indywidualne przeciwko dwóm młodzieńcom, którzy regularnie trenują i zaliczają się do czołówki zawodników naszej ligi. Obydwa mecze zakończyły się zwycięstwem rywali Dominiki, ale nasza absolwentka pokazała, że wie na czym polega tenisowe rzemiosło. Ja prawdopodobnie skończyłbym grę z podobnym efektem, bo ostatnio z moją formą coś jest na bakier :( Gdyby nie moi partnerzy z drużyny: Paweł Pielak oraz Michał Rawski, to pewnie byśmy okupowali dolne rejony tabeli. Ostatecznie „JEDYNKA” pokonała „TRAMP KLUB” 7 : 3 i tym samym utrzymała przodownictwo w tabeli III LLTSA. Kolejny mecz z „KKS Wieniawa” już za tydzień. Mam nadzieję, że przedłużymy swoją serię bez porażki i utrzymamy przodownictwo w  tabeli.

tabela

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge