Dobry początek !!!

W dniu wczorajszym nie tylko pływacy walczyli o medale i punkty do klasyfikacji. Dosłownie o przysłowiowy „rzut kamieniem” w hali MOSiR rozpoczęła się rywalizacja dziewcząt w halowej piłce nożnej z udziałem naszej drużyny prowadzonej oczywiście przez p. Roberta Podleckiego. Nasze dziewczęta były faworytkami wczorajszego turnieju i nie zawiodły oczekiwań swojego trenera i fanów. Ich przeciwniczkami były kolejno XXI LO, IV LO i Zespół Szkół Ekonomicznych. Pierwsza z tych drużyn przegrała z nami 4 : 0, druga 4 : 1 a trzecia 2 : 0 !!! Do kolejnego etapu rywalizacji, który odbędzie się w najbliższą środę (28 XI) oprócz naszej drużyny awansowały dziewczęta z „Vettera”. Poniżej na zdjęciu „podium” wczorajszego turnieju.

halówka dziewcząt

Skład naszej drużyny: Wiktoria Dymowska, Martyna Gęśla, Emilia Kozak, Weronika Olszak, Eliza Lalak, Małgorzata Klimek, Ewelina Ciechańska, Karolina Łukaszewska, Zuzanna Dąbrowska oraz Paulina Krzysztoń.

Na koniec jeszcze trzy fotki, które otrzymałem od p. Roberta razem z wynikami.

W ataku

Nasze piłkarki w ulubionej akcji czyli w ataku !!! :D

Ławka rezerwowych

Stoicki spokój na ławce rezerwowych :)

Martynka

Kiedy nasze atakują można spokojnie pozować do zdjęcia. Zwłaszcza przy takim wyniku :P

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge