Puchar Podwala 2019

Rusza kolejna edycja naszej dorocznej imprezy dla miłośniczek i miłośników piłki nożnej pod nazwą „Puchar Podwala 2019″, która w tym roku będzie miała rangę Mistrzostw Szkoły w piłce nożnej halowej. Główną nagrodą jest przechodni „Puchar Podwala”, który obecnie jest w posiadaniu klasy III CT oraz pamiątkowe medale.

Watykan

Do udziału zapraszamy drużyny klasowe złożone z dziewcząt i chłopców lub utworzone w ramach grup, w których ćwiczycie na lekcjach wychowania fizycznego. Drużyna może składać się z minimum 5 zawodników (4 w polu i bramkarz). Warto mieć jednak zawodników rezerwowych. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego do dnia 18 grudnia. Po wpłynięciu zgłoszeń zostanie ogłoszony system rozgrywek oraz szczegółowy terminarz. Turniej rozpocznie się w styczniu i odbywać się będzie podczas czwartkowych zajęć pozalekcyjnych z piłki nożnej prowadzonych przez p. Roberta Podleckiego w godz. 16,00 – 17,30.

Puchar Podwala 2019

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge