Głosujemy na Damiana !!!

5 grudnia we wpisie „Piłkarskie ostatki” dokonałem podsumowania rundy jesiennej w różnych ligach piłkarskich, w których grają nasze uczennice i uczniowie oraz absolwentki i absolwenci. Wydawało mi się, że rzetelnie wykonałem swoje zadanie. Dzisiaj przy okazji codziennego przeglądu prasy zdałem sobie sprawę, że jednak przeoczyłem istotny szczegół, mianowicie grę Damiana Filipa z klasy IV FT w drużynie Cisy Nałęczów, który jest nominowany do tytułu „Sportowiec Roku – mężczyźni” w 57 Plebiscycie Kuriera Lubelskiego !!!

Damian Filip

Foto: Kurier Lubelski  https://kurierlubelski.pl/p/kandydat/damian-filip%2C411695/

Przyznam się, że szukałem go w serwisie „Łączy nas piłka”, ale jakimś dziwnym zrządzeniem losu nie natrafiłem na jego ślad. Mogłem zapytać w szkole i byłoby po sprawie, ale i to zaniedbałem. Biję się w piersi i mówię „moja wina”. Mam nadzieję, że Damian wybaczy mi to zaniedbanie a dzisiejszym wpisem postaram się wynagrodzić mu swoje przeoczenie. Jak wspomniałem nasz uczeń jest jednym z kandydatów do prestiżowego tytułu „Sportowiec Roku – mężczyzna”. Jego obecność w finale wojewódzkim świadczy o tym, że na etapie powiatowym okazał się najlepszy !!! Na chwilę obecną Damian z 356 głosami plasuje się na medalowym 3 miejscu !!!

Plebiscyt

Jeden z tych głosów jest oddany przeze mnie. Oto dowód rzeczowy :D

Mój głos.png 2

Wy także możecie wesprzeć Damiana i zagłosować na niego. Można to robić w dwojaki sposób. Pierwszy to wysłanie SMS – a o treści KLM.8 na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT). Głosując w ten sposób powiększycie jego dorobek o 1 głos. Można mu także zapewnić 5, 10 lub 50 głosów. To jednak wiąże się z zainwestowaniem nieco więcej środków pieniężnych niż wysłanie zwykłego SMS – a. 5 kredytów kosztuje 12,30 brutto; 10 to wydatek 24,60 a 50 aż 123 zyli :-o Czego się jednak nie robi dla kolegi ? Znając z przeszłości waszą solidarność i hojność mam podstawy by wierzyć, że nie poskąpicie grosza i pozwolicie na uzyskanie jak najlepszego wyniku naszego ucznia w dorocznym Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Sportowca Roku. Gorąco Was proszę o wsparcie.

PS Drużyna Cisy Nałęczów zajmuje po rundzie jesiennej 3 miejsce w tabeli grupy 2 lubelskiej klasy B tracąc do lidera (Draco Kowala) jedynie 1 punkt. Damian w rundzie jesiennej zagrał chyba we wszystkich 12 spotkaniach swojej drużyny i strzelił w nich 5 goli !!! Piszę chyba, gdyż w serwisie „Łączy nas piłka” nie ma statystyk spotkania pierwszej kolejki przeciwko Stali II Poniatowa wygranym przez drużynę Damiana 4 : 1.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge