Zadanie domowe do poprawki

Przed przerwą świąteczno – noworoczną nasi tegoroczni studniówkowicze otrzymali zadanie domowe polegające na nauczeniu swoich partnerów układu poloneza, który już za tydzień będzie tańczony na balu studniówkowym w hotelu „In Between”. Jako materiał dydaktyczny otrzymali nawet film zarejestrowany podczas lekcji otwartej prowadzonej przez panów Piotra Chodunia Roberta Podleckiego, który został zamieszczony w sieci. Po ilości odsłon tego materiału liczyliśmy na to, że po powrocie do szkoły będzie już „z górki”. Próby podczas lekcji dawały na to nadzieję. Jednak dzisiejsza próba z partnerkami i partnerami spoza szkoły sprowadziła nas na ziemię. Przed nami jeszcze ogrom pracy. Najbliższy weekend musicie poświęcić na przećwiczenie ze swoimi „połówkami” :) kroku podstawowego oraz wszystkich figur. Macie czas do środy. 16 stycznia od godziny 15,30 odbywać się będą półgodzinne próby poszczególnych tur w miejscu zabawy. Do tego czasu wszystko musi grać. Zobaczcie jak wyglądała dzisiejsza próba, w której na  początku uczestniczył p. Artur Korgul, który zademonstrował świetną formę taneczną. Obowiązki służbowe pozwoliły mu zatańczyć tylko raz i to ja musiałem zastąpić jednego z naszych wicedyrektorów.

Polonez I tura z dyr. Korgulem

Dyrektor Korgul prowadził niczym Natenczas Wojski :D

Polonez I tura szpaler z dyr. Korgulem

Ten element wychodził chłopakom chyba najlepiej ;P

Inne spojrzenie na szpaler

Moje pojawienie się na parkiecie wywołało powszechny zachwyt :D

cof

P. Piotr Choduń demonstruje II turze prawidłowy krok, ja prowadzę a p. Robert Podlecki robi za wodzireja

cof

Kolumna ósemkowa II tury

cof

Wzorcowy pokaz najtrudniejszego elementu :)

Na koniec jeszcze jedna uwaga, a właściwie wskazówka. Na próby w hotelu stawiajcie się z 10 – minutowym wyprzedzeniem. Weźcie ze sobą buty, w których będziecie na studniówce. Będzie okazja do „rozchodzenia” ich oraz sprawdzenia jak się zachowują w tańcu. Dla przypomnienia podaję godziny rozpoczęcia prób dla poszczególnych klas.

15:30 – 3bl, 3al, 3cl

16:00 – 3dl, 3el, 3fl

16:30 – 4ct, 4at, 4ft

17:00 – 4gt, 4bt, 4et

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge