Jedynka ciągle pierwsza !!!

Właśnie wróciłem z kolejnego meczu w Lubelskiej Lidze Tenisa Stołowego. Moja „JEDYNKA” odniosła kolejne zwycięstwo i nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli III ligi. W wygranym 8 : 2 meczu z Pogodna Bitstream zagrała cała męska część naszej drużyny. Nasi najlepsi zawodnicy, Michał Rawski i Paweł Pielak odnieśli komplet zwycięstw indywidualnych oraz wspólnie wygrali debla. Ja po wygraniu jednego meczu indywidualnego, gdy wynik był już bezpieczny, zrobiłem miejsce Krzysiowi Ciołkowi. Reprezentant naszej szkoły dzielnie walczył, ale musiał uznać wyższość swoich rywali. W kolejnych meczach poziom trudności będzie stałe rósł, bo terminarz jest tak ułożony, że nasi rywale są z coraz wyższych miejsc. Mam jednak nadzieję, że szczęśliwie „dowieziwmy” pierwsze miejsce do końca sezonu i po roku wrócimy w szeregi drugoligowców.

Jedynka

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge