Piłkarki ręczne o krok od strefy medalowej

Dzisiaj w hali MOSiR rozgrywany był turniej półfinałowy piłki ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady m. Lublin. W zawodach uczestniczyła nasza reprezentacja prowadzona przez p. Roberta Rachwała. Rywalkami grupowymi naszych dziewcząt były reprezentacje II LO, V LO i VI LO. W swoim pierwszym meczu nasze szczypiornistki pokonały zawodniczki II LO 13 : 3. Kolejnym rywalem były piłkarki ręczne z V LO. Faworyzowane rywalki pokonały nasze dziewczęta 12 : 7. W swoim ostatnim spotkaniu turnieju z VI LO padł wynik 11 : 10 dla naszych dziewcząt. W pozostałych spotkaniach grupowych wyniki znów niekorzystnie ułożyły się dla naszej drużyny. Podobnie jak to miało miejsce podczas rozgrywek koszykarskich trzy drużyny miały po jednym zwycięstwie i o końcowej kolejności decydowała „mała tabelka”. Nasza drużyna została ostatecznie sklasyfikowana na miejscu 3 co jest równoznaczne z zakończeniem tegorocznej rywalizacji na miejscach w przedziale 5 – 6 w Lublinie. Do strefy medalowej zabrakło kilku strzelonych bramek lub mniej straconych :( W dzisiejszych meczach zabrakło kontuzjowanej Oliwii Romańczuk. Kto wie? Może jej gra dałaby naszej drużynie tych kilka niezbędnych do awansu goli… Oto kilka zdjęć z dzisiejszego turnieju, które otrzymałem od jednego z uczniów obecnych w hali.

F E D C BA

Skład: w dolnym rzędzie od lewej: Patrycja Umińska, Weronika Wlaszczyk, Kinga Jędryszka; w górnym rzędzie od lewej: Julia Pioś, Martyna Gęśla, Marta Taramas, Ewelina Plak, Oliwia Romańczuk, Magda Gawrońska, Klaudia Gajos, Paulina Krzysztoń, Sylwia Rachwał i opiekun drużyny Robert Rachwał.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge