Pierwszy komplecik w LLTSA

Od kilku tygodni lansuję :) na blogu naszego czołowego tenisistę stołowego Gabriela Gałęzowskiego z I AT. Chyba skutecznie mi to wychodzi, bo z Gabrysia jest już celebryta pełną gębą i zauważyłem zmianę jego zdjęcia profilowego na Facebooku :D Jak chcecie ją ujrzeć, to zapraszajcie go do grona znajomych i oglądajcie. Ja zamieszczam fotkę, którą sam wykonałem podczas Licealiady drużynowej.

Gałęzowski

Wraz z popularnością stale rośnie także forma sportowa naszego ucznia, który doskonali swoje rzemiosło tenisowe w KTS Optima Lublin. We wczorajszym meczu IV Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów, w którym jego ekipa rywalizowała z drużyną „Bez spiny” i wygrała 9 : 1 Gabriel Gałęzowski wywalczył swój pierwszy komplet czyli trzy wygrane indywidualne. W pięciu rozegranych spotkaniach odniósł on cztery zwycięstwa a wczoraj do tego dorobku dołożył trzy kolejne :)   Brawo !!! Na kolejne punkty będzie okazja za tydzień podczas ostatniego meczu sezonu 2018/2019. Łatwo nie będzie, bo KTS Optima II zagra z „Ogrami”, najlepszą drużyną grupy „brązowej” IV ligi. Wierzę jednak, że nasz reprezentant da z siebie wszystko i poprawi swój dotychczasowy bilans gier. Po wakacjach czeka go kolejny sezon. Kto wie? Jak będzie robił stałe postępy, to może zgłoszę Gabriela do swojej drużyny „Jedynka”, która gra o jeden poziom wyżej a przy sprzyjających rozstrzygnięciach w dwóch ostatnich kolejkach ligowych może uzyskać awans do II ligi. Trenuj Gabryś, to będzie transfer !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge