Może nie zapeszę…

logo LLTSA

Dobiegają końca rozgrywki Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów. W kończącym się tygodniu rozgrywana była przedostatnia kolejka ligowa.

Jedynka 2018 2019

Występująca w III lidze moja drużyna „JEDYNKA”, która od początku sezonu przewodzi stawce drużyn w dwóch ostatnich kolejkach mierzy się z głównymi rywalami w walce o awans do II ligi. Naszym piątkowym rywalem była ekipa „Czarnych Koni”, która po pierwszej rundzie zajmowała w tabeli miejsce trzecie. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się podziałem punktów (5:5). Ja niestety nie pomogłem swojej drużynie i zakończyłem mecz z trzema porażkami na koncie :( . Na szczęście mam dwóch pewniaków, którzy stanowią o sile „JEDYNKI”. Michał Rawski wygrał wszystkie swoje pojedynki singlowe, Paweł Pielak dodał dwa zwycięstwa i to zapewniło nam remis. Zabrakło skuteczności w końcówce debla, którym moi koledzy mogli przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Po piątkowym remisie mamy 2 punkty przewagi nad drugą i trzecia drużyną. Ostatni mecz gramy w najbliższą środę z UKS Ruch Lublin. To bardzo silna drużyna, która po I rundzie zajmowała drugie miejsce w tabeli. Do utrzymania pozycji lidera na zakończenie sezonu i bezpośredniego awansu wystarczy nam nie przegrać. Możemy także zapewnić sobie zwycięstwo w lidze ponosząc minimalną porażkę 4:6 lub nawet 3:7. Porażka w większych rozmiarach może nas zepchnąć na drugie a nawet na trzecie miejsce w tabeli i konieczność gry o awans w meczu barażowym. Zagramy jednak o pełną stawkę. Trzymajcie za nas kciuki !!!

Tabela przed ostatnią ligową kolejką

Tabela 31 III 2019

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge