Sportowe akcenty w Dniu Otwartych Drzwi

Jak co roku na początku kwietnia po Targach Edukacyjnych organizujemy w szkole Dzień Otwartych Drzwi dla kandydatów na uczniów naszej szkoły. Tegoroczna edycja różniła się od poprzednich tym, że skierowana była do uczniów trzecich klas wygaszanych gimnazjów oraz do uczniów klas ósmych szkół podstawowych.

Dzień Otwartych Drzwi 2019.png 1

Osobiście w tym roku nie byłem zaangażowany w przebieg tego przedsięwzięcia. Gdzie byłem i co robiłem napisałem wczoraj :) Moi koledzy po fachu uczestniczyli natomiast we wczorajszym przedsięwzięciu. Jednym z punktów programu w sali gimnastycznej były pokazy tańca towarzyskiego. Koordynatorem tej części była p. Dorota Szczerba. Prosiłem ją o zrobienie kilku zdjęć i mam nadzieję, że nie zapomniała. Tymczasem fotka z facebooka szkolnego nieznanego autorstwa :)

Tańce.jpg 1

Foto: https://www.facebook.com/search/top/?q=zesp%C3%B3%C5%82%20szk%C3%B3%C5%82%20nr%201%20im.%20w%C5%82adys%C5%82awa%20grabskiego%20w%20lublinie&epa=SEARCH_BOX

Oprócz tańców jak zwykle p. Albert czerniak prowadził zajęcia na siłowni. W tym przypadku o zdjęcia będzie trudniej, no chyba że jakiś nasz szkolny fotograf zajrzał do siłowni i coś uwiecznił. Oprócz tych przedsięwzięć odbywały się normalne zajęcia na boisku szkolnym a nawet na bieżni. Popytam jutro obecnych podczas Dnia Otwartych Drzwi, może ktoś zapuścił się w te rejony naszej szkoły i zrobił jakieś foty. Jeżeli coś dostanę, to natychmiast uzupełnię dzisiejszą galerię.

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge