Wracam na krótko

Po 24 dniach przerwy spowodowanej strajkiem szkolnym wracam do codziennych wpisów. Wracam ale nie na długo. W połowie miesiąca otrzymałem z Centrum Edukacji Obywatelskiej, która jest administratorem platformy blogów, maila z informacją o usuwaniu blogów. Przed rokiem po podobnej korespondencji udało mi się uzyskać zapewnienie, że póki co blogi zostaną i można będzie dalej je prowadzić. Obecna wiadomość nie pozostawia żadnych złudzeń. Zgodnie z jej treścią blogi zostaną poddane archiwizacji (cokolwiek to znaczy) i bezpowrotnie znikną zamieszczone na nich wpisy, zdjęcia i informacje.

Likwidacja blogów

Trochę to przykre, bo to prawie 6 lat mojej pracy, którą dokumentowałem nasze szkolne życie sportowe. Od pierwszego wpisu, który miał miejsce 23 października 2013 roku do dnia dzisiejszego trzy edycje bloga zanotowały ponad 478 000 odwiedzin. Aktualna wersja ma na liczniku już ponad 263 000 wejść. Do 13 maja już wiele ich nie przybędzie ale będę starał się w tym czasie zamieścić to co wydarzyło się podczas strajku i wydarzy się w sporcie w najbliższym czasie z udziałem naszych uczniów, absolwentów i nauczycieli. Jeżeli chcecie zachować jakieś wpisy lub skopiować zdjęcia, to zgodnie z treścią maila sugeruję odszukać je i skopiować na swój komputer. Ja też jestem już w trakcie kopiowania, bo to istna kopalnia wiedzy o naszej szkole.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge