„Nie ma czasu załadować”

Musze się Wam wytłumaczyć z faktu, że tak długo niczego nie napisałem. Być może ktoś połączy to ze strajkiem szkolnym ale to nie jest tak. Nie brakuje mi tematów i chęci. Najzwyczajniej w świecie brakuje mi czasu. Pisałem jakiś czas temu o planach administratorów platformy, na której prowadzę bloga. 13 maja zbliża się wielkimi krokami i chcąc ocalić od zapomnienia swoje 6 lat pracy nad dokumentowaniem naszych szkolnych działań każdą wolną chwilę spędzam przed komputerem i kopiuję to co napisałem od września 2013 roku do dzisiaj. Nie mam czasu na spotkania z przyjaciółmi, nie byłem na żadnym koncercie w ramach tegorocznych Kozienalii… :( Jedynie znalazłem chwilę, żeby pojeździć na rowerze :D Do tej chwili udało mi się skopiować już w całości dwa pierwsze blogi, które dokumentują lata 2013 – 2015. Zajrzyjcie może tam jeszcze w celu skopiowania zdjęć, które Was interesują.

https://blogiceo.nq.pl/zs1lublin/   i  https://blogiceo.nq.pl/superstar/

Do skopiowania pozostała mi bieżąca edycja bloga https://blogiceo.nq.pl/superstar22/ , która z pewnością zabierze mi najwięcej czasu, gdyż w ostatnich latach starałem się każdy dzień kończyć nowym wpisem. Nie rozpisuję się zatem tylko wracam do roboty. Mam nadzieję, że przez weekend wyrobię się ze wszystkim.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge