Oko w oko z Kasią Kiedrzynek

Oko w oko z Kasią Kiedrzynek.png 1

Katarzyny Kiedrzynek, naszej absolwentki grającej w Paris Saint – Germain przedstawiać chyba nie muszę. We wszystkich edycjach bloga chyba wspominałem o byłej bramkarce Motoru Lublin, Górnika Łęczna i obecnej kapitan reprezentacji Polski. Przeglądając dzisiaj w internecie wiadomości sportowe natknąłem się na artykuł o zwycięstwie drużyny Enea Siarka Tarnobrzeg w rozgrywkach Champion League w tenisie stołowym kobiet. Przewijając artykuł moją uwagę przykuła znajoma twarz w okienku reklamowym na samym dole artykułu. Tą znajomą twarzą była właśnie Kasia Kiedrzynek a w tym okienku można obejrzeć bardzo ciekawy wywiad jaki przeprowadził z naszą absolwentką redaktor TVP Sport p. Jacek Kurowski. Rozmowa przebiega w bardzo serdecznej atmosferze, dużo w niej humoru i ciekawostek ze świata kobiecej piłki nożnej. Zachęcam do obejrzenia tego materiału.

https://sport.onet.pl/tenis-stolowy/dominacja-przy-stole/mpdr48f

Powyżej zamieszczam link do strony ze wspomnianym artykułem ale nie mam pewności, że zawartość tego okienka nie zmienia się po każdorazowym wybraniu strony. Jeżeli tak jest, to musicie poczekać do jutra, bo o godzinie 14,55 na kanale TVP Sport będzie premiera tego wywiadu. Później zapewne będzie można oglądać ten wywiad bezpośrednio ze strony https://sport.tvp.pl/ w zakładce „magazyny”.

Program tv na jutro.png 1

Program TVP Sport na 15.05.2019

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge