Dziękujemy i życzymy powodzenia !!!

Trzytygodniowa przerwa spowodowana strajkiem szkolnym oraz czas matur bardzo wpłynęły na moją mobilizację. Zdecydowanie trudniej jest mi teraz zabrać się do codziennych wpisów. Wczoraj tłumaczyłem się odbiorem kuzyna z lotniska. Miałem napisać po powrocie do domu ale ceremonia powitania tak się przedłużyła, że już nie miałem weny i zostawiłem to aż do teraz. A w tym wpisie chcę nadrobić pewną zaległość z kwietnia, dokładnie z 26 czyli z dnia zakończenia roku szkolnego przez tegorocznych maturzystów. Jak zwykle dla reprezentantów szkoły kończących szkołę przygotowaliśmy stosowne podziękowania a dla tych szczególnie zasłużonych nagrody rzeczowe. W tym roku był to album „Lubelscy olimpijczycy” autorstwa Dariusza Słapka, Macieja Powały – Niedźwieckiego oraz Pawła Markiewicza.

Lubelscy olimpijczycy

Ten wyjątkowy album otrzymała w tym roku czwórka naszych tegorocznych absolwentów: Aleksandra Liwiak (IV FT), Patrycja Umińska (III BL), Weronika Wlaszczyk (III BL) oraz Hubert Tażbirek (III BL). Każdy z tej czwórki z powodzeniem reprezentował szkołę przynajmniej w dwóch dyscyplinach. Pozostali wyróżnieni otrzymali od swoich wychowawców podziękowania w formie dyplomów. W grupie tej znaleźli się:

kl. III AL: Bartłomiej Banasiak, Jakub Bancerz, Małgorzata Klimek, Eliza Lalak i Weronika Olszak;

kl. III BL: Julia Blicharz, Mateusz Buczek, Katarzyna Budzyńska, Wiktoria Dymowska, Mateusz Karwowski, Magdalena Koralewska, Kamil Kozicki, Weronika Lipińska, Wiktoria Lipińska, Maciej Sądej, Klaudia Strug, Michał Świeca, Paulina Wierzchowska i Klaudia Widomska;

kl: III CL: Agata Borkowska;

kl. III DL: Wiktoria Kłoda, Natalia Ruszniak i Izabela Turska;

kl. III EL: Mateusz Stec;

kl. IV BT: Szymon Klępka;

kl. IV CT: Nikola Amrożewska, Olga Czobot, Ernest Kamiński, Marta Taramas i Wiktoria Wartacz;

kl. IV ET: Michał Stańkowski;

kl. IV FT: Szymon Bancerz, Kacper Boczuliński i Damian Filip;

kl. IV GT: Anna Sławek i Dominika Wojewoda.

Wszystkim wyróżnionym jeszcze raz dziękuję w imieniu wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego, którzy pełnili funkcje opiekunów naszych szkolnych reprezentacji i życzę Wam pomyślności podczas sesji egzaminacyjnej oraz dalszych sukcesów w sporcie.

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge