Pieresze trofeum Kacpra w nowym klubie

Przed dwoma miesiącami informowałem o zmianie barw klubowych podpory naszej szkolnej reprezentacji Kacpra Kopycińskiego. Jak wiecie przeszedł on z Motoru Lublin do Hetmana ZamośćWygląda na to, że była to rozsądna decyzja naszego ucznia. Występujący w IV lidze Hetman na 5 kolejek przed zakończeniem rozgrywek zapewnił już sobie awans i w przyszłym sezonie będzie rywalizował z dotychczasowym klubem Kacpra, bo Motor kolejny sezon kończy bez upragnionej promocji do II ligi. W swoim nowym klubie nasz uczeń coraz częściej pojawia się na boisku i gra coraz dłużej. Tak było we wczorajszym finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu zamojskiego, w którym Hetman mierzył się z Unią Hrubieszów. Mecz zakończył się wynikiem 3 : 0 dla Hetmana. Więcej możecie przeczytać klikając w link

https://www.dziennikwschodni.pl/sport/pilka-nozna/iv-liga-lubelska/unia-hrubieszow-hetman-03-puchar-polski-pojechal-do-zamoscia,n,1000242886.html

Hetman ZamośćHetman Zamość II

Zdjęcia Tomasz Tomczewski „Dziennik Wschodni”

Dla Kacpra, który rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie i rozegrał całą pierwszą połowę jest to pierwsze trofeum zdobyte w barwach nowego klubu. Serdecznie gratuluję mu sukcesu i życzę kolejnych.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge