Krwawa impra 2019

Okolice końca roku szkolnego to od wielu lat okres, w którym odbywa się w naszej szkole akcja honorowego krwiodawstwa powszechnie znana jako „Krwawa impra”. Od początku akcję organizuje Szkolne Koło PCK a osobiście angażują się w nią p. Ewa Jóźwiak, p. Małgorzata Rogowska, p. Dorota Szczerba i p. Małgorzata Sobczuk.

Krwawa impra 2019

Tegoroczna edycja tej charytatywnej akcji odbędzie się we wtorek 4 czerwca. Miejscem akcji będzie tradycyjnie segment szkoły przylegający do sali gimnastycznej czyli sale 35 i 36. O warunkach jakie trzeba spełniać informują ogłoszenia zamieszczone w różnych miejscach w szkole. Jeżeli macie wątpliwości, to po rozwianie ich zapraszam do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego. Rejestracja osób chętnych do oddania krwi rozpocznie się już o godzinie 8,30. Później kandydaci na honorowych krwiodawców oraz ci co już nimi są przejdą badania stwierdzające czy w tym dniu mogą oddać krew. Jeżeli wszystko wypadnie pomyślnie, to dopiero wówczas pracownice Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będą mogły „pozyskać” od dawców ten drogocenny lek jakim jest krew. Zapisywać się można także bezpośrednio u pań organizujących akcję. Informacja ukaże się z pewnością na stronie szkolnej oraz na naszym szkolnym facebooku. Do akcji jak zwykle zapraszam naszych absolwentów, którzy co roku uczestniczą w szkolnej „Krwawej imprze”. Nasza szkolna społeczność znana jest ze swojego zaangażowania we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne. Wierzę, że i tym razem akcja będzie naszym wspólnym sukcesem, tak jak zakończona przed paroma dniami zrzutka na leczenie naszej nauczycielki p. Joanny Sęk. W tym miejscu pragnę bardzo podziękować wszystkim darczyńcom. Jesteście WIELCY !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge