Przegrali z pogodą

piłka

Na dzień dzisiejszy zaplanowane były ostatnie zawody w ramach Licealiady 2019. Kapryśna pogoda storpedowała jednak plany rozegrania turnieju piłki siatkowej plażowej. Jeszcze wczoraj widziałem jak podczas zajęć pozalekcyjnych nasze szkolne pary szlifowały formę a ich opiekunka p. Ewa Jóźwiak kompletowała dla nich stroje. Niestety wczoraj późnym wieczorem a właściwie już w nocy dotarł mail odwołujący dzisiejsze zawody. Nowy termin ustalony został na 27 maja. Do tego czasu nasze reprezentacyjne pary: Patrycja Umińska, Weronika Wlaszczyk (ZS 1 – I dz.); Ewelina Plak, Kornelia Smolińska (ZS 1 – II dz.); Bartłomiej Pyc, Mikołaj Sikora (ZS 1 – I chł.) oraz Wojciech Błaziak, Maciej Mrozek (ZS 1 – II chł.) i rezerwowy  Kamil Kasperek mają dodatkowy czas na doskonalenie swoich umiejętności. Przypomnę, że nasza pierwsza para żeńska przed rokiem wywalczyła IV miejsce. Może na zakończenie nauki w naszej szkole dziewczyny pokuszą się o miejsce na podium. Im oraz pozostałym naszym reprezentantom serdecznie tego życzę.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge