Dziewczęta na 4, chłopcy na 5

Dzisiejszy tytuł jest nieco przewrotny, gdyż zastosowałem w nim nie skalę ocen szkolnych lecz jak przystało na blog sportowy klasyfikację charakterystyczną dla współzawodnictwa. Dlatego to właśnie dziewczęta zasłużyły na nieco więcej uznania niż chłopcy za tegoroczne występy we współzawodnictwie szkół w ramach Licealiady.

Dziewczęta 1 Chłopcy 1

Powyżej prezentuję fragment klasyfikacji opublikowanych na zakończenie rywalizacji, które możecie oglądać na stronie:

https://sportszkolny.lublin.eu/wspolzawodnictwo/pages/klasyfikacje_szkol/23

Oprócz tego zestawienia możecie także zapoznać się ze szczegółowymi wynikami poszczególnych szkół w dyscyplinach, w których każda z nich uczestniczyła. Jeżeli chodzi o nasze medalowe osiągnięcia, to zanotowaliśmy jedno zwycięstwo w drużynowych biegach przełajowych chłopców, II miejsca Julii Pioś w pchnięciu kulą, Kacpra Kopycińskiego w biegu na 100 metrów i Karola Jakubczyka w biegu na 1500 metrów podczas Ligi LA i III miejsce piłkarzy ręcznych. Największym tegorocznym sukcesem był srebrny medal Kacpra Kopycińskiego biegu na 100 metrów podczas Wojewódzkiej Licealiady w LA. W imieniu nauczycieli wychowania fizycznego dziękuję wszystkim naszym sportowcom za godne reprezentowanie szkoły. Zbliżający się czas wakacji wykorzystajcie na aktywny wypoczynek a po ich zakończeniu razem spróbujemy poprawić nasze tegoroczne osiągnięcia.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge