Udanych wakacji !!!

Wakacje 2019 rozpoczęte !!!

WAKACJE ZS !

Foto: https://www.facebook.com/wcislom

Świadectwa już w domowych archiwach. Jedni dostali za każdą „piątkę” i „szóstkę” kilkadziesiąt złotych zniżki  w jednej z sieci handlowych sprzedających artykuły AGD :D inni zaś „otrzymali” brakujący czerwony pasek tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę :( Jak było to Wy najlepiej wiecie. Mnie pozostaje już tylko życzyć wszystkim udanych wakacji !!! Odpoczywając i ładując akumulatory na kolejny rok szkolny pamiętajcie o słowach, które skierowały do Was z balkonu podczas zakończenia roku szkolnego Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie p. Elżbieta Sękowska oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Lublin p. Marta Wcisło, której fotografię wykorzystałem do dzisiejszego wpisu. 

PS Podczas wakacji zaglądajcie czasami na bloga. Jeżeli wydarzy się coś ciekawego z waszym udziałem czy kogoś z grona pedagogicznego lub absolwenta a ja dowiem się o tym ze środków masowego przekazu lub z internetu, to z pewnością o tym napiszę.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge