Kacper będzie miał kumpla z Podwala

Od wiosny baczniej śledzę wydarzenia związane z klubem piłkarskim Hetman Zamość. Wszystko oczywiście za sprawą naszego ucznia Kacpra Kopycińskiego, który pod koniec minionego sezonu przeniósł się z Motoru Lublin do zamojskiego klubu. Hetman jak być może pamiętacie okazał się bezkonkurencyjny w rozgrywkach IV ligi i wkrótce rozpocznie rywalizację w III lidze. W takiej sytuacji każdy trener myśli o wzmocnieniach swojej drużyny. Tak jest i w przypadku Hetmana. Trener Jacek Ziarkowski postanowił sięgnąć po naszego dobrego znajomego (wychowanka Lublinianki)  Rafała Kursę.

Rafał Kursa

Foto: Hetman Zamość/facebook

Nasz absolwent sprzed kilku lat ostatni sezon spędził w Chełmiance Chełm. W swoim piłkarskim CV ma także występy w Wiśle Puławy, Piaście II Gliwice, Podlasiu Biała Podlaska i Stali Rzeszów. Od nowego sezonu o sile defensywy Hetmana Zamość stanowić będą dwaj ludzie z Podwala. Życzę im samych sukcesów i kolejnego awansu.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge