Znów proszę Was o wsparcie

Moim zamierzeniem zakładając bloga było informowanie o sporcie szkolnym, o osiągnięciach uczniów naszej szkoły, absolwentów i nauczycieli. Przez wiele lat tak właśnie było. Ten rok jest jednak wyjątkowy, nie szczędzi nam przykrych niespodzianek. Minęła raptem jego połowa a ja proszę Was kolejny raz o wsparcie. Tym razem pomocy potrzebuje nasza absolwentka Daniela Maińska, która odniosła poważną kontuzję reprezentując Polskę podczas siatkarskich Mistrzostw Europy Głuchych w Cagliari.

Daniela Maińska1

W pierwszym meczu turnieju, który był także etapem eliminacji do Igrzysk Głuchych w 2021 roku, Daniela zerwała więzadło krzyżowe przednie. Reprezentacja Polski zajęła w tym turnieju IV miejsce i uzyskała awans na wspomniane igrzyska. Pomóżmy Danieli spłacić zobowiązania za leczenie. Wiem, że z Waszą pomocą uda się dojść naszej absolwentce do formy i zagrać w turnieju olimpijskim. Szczegóły znajdziecie pod linkiem https://zrzutka.pl/sxpzz5

PS O kontuzji Danieli i zrzutce na jej leczenie dowiedziałem się tuż przed wyjazdem do Warszawy na koncert Bon Jovi. Po powrocie przeszukam swoje archiwum i jak znajdę jakieś zdjęcie z czasów gdy reprezentowała naszą szkołę, to wrzucę na bloga.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge