EKSTRAKLASA !!!

Nasi absolwenci nie dają o sobie zapomnieć. Dopiero co pisałem o sukcesie Lubnaru naszpikowanym chłopakami z Podwala, nieco wcześniej o okresie przygotowawczym i ruchach kadrowych w klubach Ekstraligi Kobiet a dzisiaj z wielką radością przeczytałem o sukcesie KP Rapid Lublin, drużyny piłki nożnej plażowej. Tą wiedzą chcę się z wami czym prędzej podzielić.

KP Rapid Lublin logo

Lubelski Klub Piłkarski RAPID istnieje od 2003 roku. Od tego czasu z różnym skutkiem rywalizuje na polskich plażach i specjalnie przygotowywanych boiskach do tego rodzaju rozgrywek. W bieżącym sezonie Lublinianie występowali na zapleczu Ekstraklasy.

Plakat I ligi plażówki

Po wygraniu turnieju w Białymstoku (13-14 VII), w miniony weekend na boisku usypanym przy Centrum Handlowym PLAZA w Toruniu, odbył się turniej finałowy I ligi piłki nożnej plażowej PNPN z udziałem lubelskiej ekipy. Golkiperem Lublinian jest nasz dobry znajomy, wieloletni bramkarz naszej szkolnej drużyny Przemysław Hajkowski !!!

KP Rapid Lublin1

Przemek w zielonym stroju

Foto: https://www.facebook.com/RapidLublin/photos/pcb.2170600253037853/2170599699704575/?type=3&theater

W pierwszym meczu turnieju  RAPID przegrał 3 : 4 z gospodarzami FC Toruń. Kolejne mecze, to już dominacja lubelskiej drużyny i kolejne zwycięstwa ze Zdrowiem Garwolin 6 : 5Hetmanem Tykocin 9 : 2 Zgodą Chodecz 4 : 3. Wyniki te zapewniły drużynie Przemka pierwsze miejsce w turnieju i awans do Ekstraklasy !!! Brawo !!! Całej ekipie składam serdeczne gratulację i życzę sukcesów w przyszłorocznych rozgrywkach.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge