Dżesika w elicie !!!

Wakacje to czas, w którym więcej uwagi poświęcam naszym absolwentom. Wiadomo, uczniowie korzystając z wolnego w większości ładują akumulatory na kolejny rok szkolny. Dzisiaj też będzie o jednej z naszych absolwentek, a że wczoraj było o piłce nożnej, to pozostanę w tych klimatach.

Dżesika z 11 sezonu1

Foto: https://www.facebook.com/dzesika.jaszek

Myślę, że poznajecie tę sympatyczną, uśmiechniętą twarz. Zresztą tytuł mówi wiele. To oczywiście Dżesika Jaszek piłkarka KKS Czarni Sosnowiec, która w zakończonym sezonie Ekstraligi zdobyła wraz ze swoją ekipą brązowe medale MP. Do tego sukcesu dodała jeszcze miejsce w „Jedenastce sezonu” przyznane przez Polski Związek Piłkarzy przed rozpoczęciem kolejnej edycji rozgrywek.

11 sezonu1

Gratulując jej sukcesu życzę kolejnego udanego sezonu w klubie i w reprezentacji Polski. A przy okazji pobytu w Lublinie czy w okolicach zapraszam na Podwale.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge