Górniczki pokazały moc !!!

W sobotę jak to w sobotę, zawsze jest sporo do roboty. Dopiero teraz, przed północą mam chwilę, żeby przekazać wynik drugiego meczu GKS Górnik Łęczna w eliminacjach do Women’s Champions League . Dzisiejszym przeciwnikiem Mistrzyń Polski był Alaszkert Erewań z Armenii. Łęcznianki nie zostawiły złudzeń, która z ekip jest lepsza i zaaplikowały rywalkom ponad tuzin bramek !!! Cały mecz w barwach Górnika rozegrała Kinga Niedbała.

Górnik vs Alaszkert

W korespondencyjnej walce o awans z FC Twente Vrouwen Enschede nieco lepsze są zawodniczki z Łęcznej, które strzeliły Ormiankom o 4 bramki więcej oraz zremisowały 1 : 1 z Besiktasem. Dzisiaj gospodynie także zremisowały z Turczynkami ale 2 : 2. Po tych meczach tabela grupy 9 wygląda następująco:

Tabela

Przyznacie, że wygląda to obiecująco. Jednak dotychczasowe wyniki przestają się liczyć i o wszystkim zadecyduje bezpośrednie starcie pomiędzy drużyną z Łęcznej i Enschede, które odbędzie się 13 VIII. Oby ta data i dzisiejsza zdobycz bramkowa nie okazały się pechowe dla drużyny Kingi i Agaty Guściory, która ciągle leczy uraz. Wierzę, że doświadczenie z roku ubiegłego przyniesie oczekiwany przez polską kobiecą piłkę nożną efekt w postaci awansu do najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie. Tego życzę naszym piłkarkom i za to będę trzymał kciuki.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge